RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!

RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Müslüman kadını uçağa almadılar !!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Müslüman kadını uçağa almadılar !!   Perş. Mart 04, 2010 11:33 pm

İngiltere'den Pakistan'a gitmek için Manchester Havalimanına gelen müslüman bir kadın, insan vücudunu çıplak gösteren güvenlik tarayıcısından geçmek istemeyince, uçağa alınmadı. Olay İngiltere'de yaşandı. Pakistan'a gitmek için Manchester Havalimanına gelen kimliği açıklanmayan müslüman bir kadın uçağa binmek üzere kontrol noktasından geçmek istedi.

Güvenlik görevlileri kura çekerek, yolculardan bazılarının insan vücudunu çıplak gösteren tarayıcılardan geçmesini istedi. Kura müslüman kadına çıktı ve görevli kadını tarayıcıdan geçmesi için uyardı. Fakat müslüman kadın dini gerekçesi nedeniyle insan vücudunu çıplak gösteren tarayıcıdan geçmek istemedi. Bunun üzerine kadına 'ya tarayıcıdan geçeceksin ya da uçağı kaçıracaksın' uyarısı yapıldı. Kadın bu uyarıya rağmen de geri adım atmadı ve uçağını kaçırdı.

Terör saldırıları endişesiyle Amerika ve Avrupa ülkelerinin çoğunda uygulanmaya başlanan tarayıcılar, insan vücudunu tamamen çıplak gösteriyor. Vücudun her hangi bir yerine gizlenen metal cisimleri, patlayıcıları teşhis edebilen bu cihazların kullanımı her geçen gün artarken, insan hakları örgütleri, çıplak tarayıcıların özel hayatı deşifre ettiği gerekçesiyle yasaklanmasını istiyor.

Alıntıdır
Kullanıcı profilini gör

Müslüman kadını uçağa almadılar !!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Primeval Tanrıça; nasıl dünyayı yarattı Nil Nehri kökeni
» Anime çizimm ders 1 anime göz çizim (kadın gözleri)